SSS

SSS

S: Ürünümün taşı düştü, ne yapmalıyım?

C: Ürününüzün tadilat işlemini tamamlamak için müşterilerimiz sigortalı takip numarası ile birlikte gönderdiğimiz iade formunu doldurarak ürünü garantili bir şekilde açık olarak adresi belirtilen, Cihan Kuyumculuk adresine bırakmalıdır.

S: Alyansım parmağımı sıkıyor, ne yapmalıyım?

C: Ellerinizde dönemsel bir şişme sorunu yaşamıyorsanız ürününüzü sertifikası ile birlikte en yakın mağazamıza getirerek ölçünüzün doğru olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Hatalı ölçü alınmış veya parmak ölçünüz değişmiş ise ürününüzü yeniden sipariş vermelisiniz. Alyans modellerimizde daraltma veya genişletme yapılamamaktadır.

S: Alyansım parmağıma bol geliyor, ne yapmalıyım?

C: Ürününüzü sertifikası ile birlikte en yakın mağazamıza getirerek ölçünüzün doğru olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Hatalı ölçü alınmış veya parmak ölçünüz değişmişse ürününüzü yeniden sipariş vermelisiniz. Alyans modellerimizde daraltma veya genişletme yapılamamaktadır.

S: Alyansımda çizikler oluştu, ne yapmalıyım?

C: Alyansınızı Cihan Kuyumculuk adresine gönderdiğiniz takdirde bakımı ve cilası yapılacaktır.

S: Portre alyansımın içindeki resim silindi, ne yapmalıyım?

C: Alyansınızı size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüz incelenecek ve size bilgi verilecektir.

S: Ürünümün rengi değişti, ne yapmalıyım?

C: Ürününüzdeki renk değişikliğinin nedeni kullandığınız kimyasal malzemeler (kolonya, krem, sabun, aseton, parfüm vb.) olabilir. Tam olarak sorunun nereden kaynaklandığını bulabilmemiz ve çözüme ulaşmamız için ürününüzü sertifikası ile birlikte en yakın mağazamıza getirmelisiniz.

S: Ürünümün klipsi arızalı, ne yapmalıyım?

C: Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamir ve bakımı yapılacaktır.

S: Ürünümde ezilmeler var, ne yapmalıyım?

C: Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamiri ve bakımı yapılacaktır.

S: Kolyemin zinciri koptu, ne yapmalıyım?

C: Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamiri ve bakımı yapılacaktır.

S: arkadaşımda size ait bir ürün gördüm, aynısını nereden bulabilirim?

C: Size en yakın mağazamızdan ürünü temin edebilirsiniz, mağazamızda ürünün olmaması durumunda sipariş ile 14 gün içinde ürünü size teslim edebiliriz.

S: Ürün sertifikamı kaybettim, ne yapmalıyım?

C: Ürünü faturası ile birlikte satın aldığınız mağazaya getirerek konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

S: Ürünümün tamiri merkeziniz yerine kuyumcumun çalıştığı bir atölye tarafından yapıldı, ne yapmalıyım? Garantisi devam ediyor mu?

C: Ürünlerimiz fabrikamız dışında bir yerde bakım ve tamir yapıldığı takdirde garanti kapsamından çıkmaktadır. Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamiri ve bakımı yapılacaktır.

S: Ürünümü tamir için mağazanıza bıraktım, ne zaman teslim alabilirim?

C: Ürün tamir takip formunuz üzerindeki numara ile ürünü tamire bıraktığınız mağazamızdan bilgi alabilirsiniz.

S: Aldığım ürün kusurlu çıktı ne yapmalıyım?

C: Size en yakın mağazamıza ürününüzü sertifikası ile birlikte götürdüğünüz takdirde ürününüz incelenerek size bilgi verilecektir.

S: Mağazanız satın aldığım ürünü 15 gün içinde geri götürmeme rağmen iade almıyor, ne yapmalıyım?

C: Ürün iade garantimiz yalnızca online satış için 14 gün sınırı ile geçerlidir. Mağazalardan alınan ürünlerin iadesi ürün kusurlu olmadığı sürece yapılmamaktadır.

S: Hediye olarak aldığım ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

C: Ürününüzü sertifikası ve ambalajı ile birlikte satın alınan mağazaya (aynı ilde değilseniz size en yakın mağazaya) 14 gün içinde getirdiğiniz takdirde konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

S: Pırlanta ürünümü bozdurmak istiyorum, ne kadar kesinti olacak?

C: Fatura tarihinden itibaren iki (2) yıl içinde yapılacak olan iade ve değişim işlemlerinde fatura bedeli üzerinden en az %20 kesinti, iki (2) yıldan sonra yapılacak iade ve değişim işlemlerinde en az %50 kesinti yapılmaktadır. Fatura tarihinden itibaren bir (1) yıl içerisinde aynı ürün grubundan yapılacak olan değişim işlemlerinde en az %50 taş büyütülmesi koşuluyla kayıpsız değişim yapılmaktadır. Banka kartı, kredi kartı vb. kullanılmış ise komisyon oranı ve KDV oranı düşürülecektir. Bozdurma ve değişim işlemlerinde fatura ibrazı gereklidir. Faturası, sertifikası ya da herhangi bir belge ibraz edilmeyen durumlarda ürün için merkez tarafından ürün eksperinin belirlemiş olduğu fiyat verilmektedir.