Hakkımızda

Cihan Kuyumculuk A.Ş.

Cihan Kuyumculık ilk olarak 1950 yılında Sarraf Hikmet Ceyhan tarafından Malatya Cumhuriyet Çarşısında Kurulmuştur. 1976 yılında ise yapımı yeni tamamlanmış olan Malatya İnönü Kapalı Çarşısı'nda faaliyet göstermeye devam etmiştir.

1980 yılında oğlu M. Zeki Ceyhan ve M.Suat Ceyhan tarafından devralınan bu güzel emanet o günden bu güne kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile tercih edilen bir marka olmanın gurunu yaşayarak büyümüştür.

Bügün ise M. Zeki Ceyhan önderliğinde sektörün daha büyüyüp gelişmesi amacı ile oğlu Ekrem Ceyhan'ın yurtiçi ve yurtdışı pırlanta sektöründe almış olduğu eğitimlerle ve attığı adımlarla adını duyurmuş olup bir çok ünlü markanın ürünlerini ve tasarımlarını tek bir çatı altında toplayıp siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.

Farklı formlarda  22 - 18 - 14 ayar altın pırlanta ve elmas ürünlerimiz mağazamız ve online alışveriş sitemizde beğeninize sunulmuştur.

Günümüzde kuyumculuk ve inşaat sektöründe adını duyuran bir şirket olmanın gururu ile siz değerli müşterilerimize küçük bir notumuz var:

"Biz bir aileyiz ve aile olmak hep birlikte olmayı gerektirir.

Hep birlikte güzel yarınlara..."


Vizyonumuz

Yakın zamanda Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu takı ve yatırım sektörüne yön veren ilk 10 şirketin arasında yer alacağız.


Misyonumuz

  • Tarihi mirasımızdan ve geleneklerimizden esinlenerek doğru yatırım ve doğru takı seçiminde müşterilerimize yön veriyor ve onlara yardımcı olmak için çalışıyoruz.
  • Kuyumculuk ve takı sektörünün dünyadaki tüm gelişmelerini takip ediyor ve eş zamanlı adımlar atıyoruz.
  • Uygun fiyat ve yenilikçi anlayışımız ile her türlü ürünü müşterimizle buluşturuyoruz.
  • Sadece takı olarak değl müşterilerimizin yatırımlarına ve birikimlerine destek oluyor ve onlara en doğru yolları gösteriyoruz.
  • Kendi tasarımlarını dikkate alıyor ve onlara bu konuda en hızlı şekilde yardımcı oluyoruz
  • Paylaşmayı esas alıyor kazanıyor ve kazandırıyoruz.